Товариство Червоного Хреста України

Запорізька обласна організація

Наметовий табір для сімей

2017-05-05

З 29 квітня по 2 травня у селі Розумівка під Запоріжжям в рамках спільного проекту Товариства Червоного Хреста України та дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ було організовано наметовий табір для восьми сімей з дітьми, більшість з яких свого часу виїхали з Донецької та Луганської областей, а зараз проживають в містах Запоріжжя, Покровськ та Селідове.
Мета та завдання заходу: укріплення сімейних цінностей, налагодження позитивного емоційного фону у колі сім’ї та в громаді, профілактика стресу і непорозуміння між батьками та дітьми.
Мешканці табору пройшли шість сесій тренінгу «Сімейні цінності», направлених на: встановлення довірливих відносин між членами сім’ї, розвиток комунікаційних навичок, толерантність та взаємоповагу, підвищення власної самооцінки, згуртованість та роботу у групах.
Протягом чотирьох днів учасники проживали у наметовому таборі, який був розташований у сосновому лісі на мальовничому березі Дніпра. Дорослі разом зі своїми дітьми облаштовували табір, вирішували побутові питання, готували їжу на польовій кухні, виконували вправи разом із ігротехніками та психологом.
Також учасники заходу відвідали острів Хортиця, музей «Козацька Січ» та інші пам’ятки міста. Дуже сподобалось і малюкам і дорослим катання на конях та спілкування з тваринами (іпотерапія), відвідали страусину ферму.
Загалом захід пройшов дуже позитивно та був досить інформативним для всіх учасників.
За період перебування у таборі батьки отримали можливість постійного спілкувння зі своїми дітьми, зрозуміли їх потреби, а діти не тільки весело і корисно провели час, але й дізналися чому їх інколи «не чують» чи не розуміють.
Отриманні під час життя у таборі знання та навички допоможуть учасникам в подальшому покращити відносини у колі сім’ї та в громаді і, сподіваємось. Залишаться яскравим незабутнім враженням на все життя

Коментарi

Ім`я:
Повідомлення:
Введіть код з картинки:*

ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ

69063, Запоріжжя,

вул. Поштова 4а

показати на мапі

тел.: (061) 764-28-92 

факс: (061) 224-43-28

redcross.zp@gmail.com

        QR-код (просто отсканируй)


Готов-ли ты стать волонтером Красного Креста?


Да
Нет
А смысл?
Для коректного відображення сайту використовуйте такі браузери.
Chrome, Mozilla, Internet Explorer9+,Opera